Szanowanie innych.

14:00

 Czy was też denerwuje jak ktoś na was nagaduje, w ogóle was nie znając? Sądzę, że tak - ciężko w sumie przejść obok tego obojętnie. Plotki w dzisiejszym świecie są wszędzie. W radiu, w telewizji, w gazetach, między ludźmi - więc jak mamy żyć słysząc o własnej osobie coś co jest nieprawdą? Odpuścić czy walczyć? W sumie sama nie znam odpowiedzi na to pytania. Raz jestem zła, kiedy słyszę nieprawdziwe rzeczy na swój temat i mam ochotę wszystko roznieść, a raz zostawiam to, mówiąc ' niech sobie gadają, przecież wiem swoje '. Ludzie dzielą się na różne kategorie np. Na tych, którzy żyją dla kogoś i na tych, którzy żyją przeciw komuś. Jedni idą przez życie, żeby pomagać innym, a drudzy żeby wszystko komplikować. Jedni będą dobrymi ludźmi, a inni będą konsekwentnie powtarzać swoje błędy. Więc czasem zanim coś przekażemy komuś dalej, warto się zastanowić czy nie zostało to przekręcone, czy jest to zgodne z prawdą. Ocenianie ludzi na podstawie informacji dowiedzianych się przez kogoś, to NAJWIĘKSZY błąd jaki popełnia człowiek (moim zdaniem oczywiście.) Ile razy oceniliśmy kogoś na podstawie wyglądu? zachowania? sposobu bycia? ubioru? wypowiadania się? Mimo, iż wiemy że przecież nie ocenia się książki po okładce, a i tak dalej to robimy. Czasami może nawet nieświadomie kogoś ranimy i z góry nie akceptujemy bo ktoś powiedział coś i stwierdziliśmy, że nie ma sensu brnąc w jakiekolwiek kontakty z daną osobą. Dlatego! nie znasz? nie oceniaj. Skąd wiesz co dzieje się w środku, nawet tam nie zajrzawszy? Trzeba szanować innych i ich uczucia, wtedy z pewnością nam to się zwróci.
sweterek - KLIK / spodnie - KLIK / buty - KLIK / płaszczyk - NEWLOOK


Wiem, że to dosyć dziwnie, że tutaj mam zdjęcia na śniegu, a poniżej prezentuje wam strój kąpielowy, ale już wyjaśniam o co chodzi! Jak niektórzy z was wiedzą w lutym lecę do Dubaju, dlatego musiałam zaopatrzyć się w stroje. Zamówiłam dwa, a to jeden z nich. Moje ulubione połączenie biało-czarne + do tego ten złoty, który nadał świetnego efektu. A wy co sądzicie? 
 strój kąpielowy - KLIK 
 gąbeczka do podkładu  - KLIK 


Dziękuje za każdy komentarz oraz obserwację, oczywiście odwdzięczam się tym samym :)

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Bardzo dobry post :)
  Świetne rzeczy!
  Zapraszam do mnie - sytuacjabez.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Sytuacja, którą opisałaś jest mi teraz baaardzo bliska. Sama zostałam ofiarą oceniania kogoś po słowie innej osoby i wyglądzie osobistym.
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do posta zgadzam się ale my chyba mamy to w naturze ( ludzie) że obserwujemy i mimowolnie wyciągami czasami pochopne wnioski. Warto tylko czasem przed puszczeniem " plotki " czy po prostu kłamstwa zastanowić się jak to wpłynie na życie danej osoby. Uśmiechaj się więcej na zdjeciach, z uśmiechem wyglądasz genialnie :)

  http://okiemlesbijki.blogspot.com/2016/01/czy-seksualnosc-jest-wszystkim-co.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Plotki to okropna rzecz, ale niestety w XXI wieku dosłownie każdy plotkuje..Szkoda że często plotki nas bolą, np. gdy ludzie w nie wierzą coś zupełnie mija się z prawda :/
  Bardzo fajny post i śliczne zdjęcia <3
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny post :)
  Śliczne zdjęcia

  http://katalinka12.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobry post.
  Cóż...nic na to nie poradzimy, tak już w życiu jest :/
  Co do ubrań bardzo fajne, jestem ciekawa tej gąbeczki :)
  http://aleksaandrinee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Subscribe