Dresslily Halloween

13:48

Hej wszystkim! Już 31 października odbywa się Halloween. Obchodzicie te święto, lubicie je? Ja osobiście uwielbiam się przebierać i stroić na ten mroczny wieczór. Marzy mi się zobaczenie tego jak to wygląda w Ameryce. U nas te święto nie jest tak powszechne, jak w innych krajach, a w sumie trochę szkoda. Chodzenie po cukierki, obstrojone miasto, przeróżne stroje musi dzieciakom dawać ogromną frajdę. Chyba sama bym chodziła po domach, mając już 19 lat haha.  Z okazji tego święta stronka Dresslily, z którą współpracuję, zrobiła ogromną wysprzedaż na stroje i gadżety na Halloween. Pokażę wam parę rzeczy, które mnie urzekły i ktore chętnie bym założyła.

ang: Hey everyone! Already on October 31 held Halloween. You celebrate this holiday, like it? I personally love to dress up and dress up on this dark night. I'd love to see how it looks in America. We the festival isn't so widespread as in other countries, and in total some damage. Walking on candy, various outfits must give the kids a lot of fun. I think walked from house to house, having already 19 years haha. On the occasion of this holiday mobile site Dresslily, I work with Lucia, I made a huge clearance sale on clothes and gadgets for Halloween. I'll show you a few things that captivated me and which I would gladly set up.

Jeśli opublikujecie moj post na waszych Twitterach, Instagramach, Facebookach jesteście w stanie wygrać $100 na zakupy właśnie w Dresslily. Dlatego zachęcam do wzięcia udziału. 

ang. If you publish my reply to your Twitter, Instagram, Facebook you are able to win a $ 100 shopping just in Dresslily. So I encourage you to attend.

Dziękuje za każdy komentarz oraz obserwację, oczywiście odwdzięczam się tym samym :)

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Chciałabym wygrać, ale nie mam tyle szczęścia :)
    http://ysiakova.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja uwielbiam halloween jednak w tym roku chyba nie uda mi się go wyprawić. Jednak uwielbiam ten klimat świeczek, dyń i całęgo wystroju. Bardzo chciałabym wygrać ale nigdy mi się to nie udaje :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie oliwiafelkel.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń

Subscribe