Zakończenie konkursu ♥

20:33

Cześć kochani! ♥ Po pierwsze, jestem pod ogromnym wrażeniem, że ponad 150 osób wzięło udział w konkursie! Na początku mówię "kurczę, pewnie nikt nie będzie chciał" A TU TAKIE MEGA ZASKOCZENIE! Jesteście najlepsi! Niestety choćbym nawet chciała nie mogę obdarzyć was wszystkich chociaż jednym ze swoich rysunków, nagroda trafia tylko do jednej osoby. Osoba, która wygrała została wylosowana przez mój komputer dzięki jednemu z programów - coś jak loteria oraz dokładnie sprawdzona czy wszystkie punkty, aby na pewno zostały spełnione! Po całym dniu wpisywania waszych imion i nazwisk do puli w końcu komputer wylosował zwycięzcę, którą ZOSTAŁA..........................................................♥ !!!!!!!!! GRATULUJĘ !!!!!!!!! 
proszę o skontaktowanie się ze mną na moim prywatnym facebook'u > KAMILA BYTOMSKA 

a tutaj macie screeny wszystkich punktów, które zostały przez Alicje zaliczone :)Wszystkim, którzy wzięli udział DZIĘKUJĘ! Jak nie wygraliście tym razem, to może następnym! 
Jeśli chcecie więcej takich konkursów, piszcie w komentarzach! <3

nie bój się przekroczyć granicy. zaryzykuj - miej w końcu coś z życia. zadziałaj spontanicznie, nie planuj, nie trzęś tyłkiem ze strachu - żyj, człowieku.
You Might Also Like

6 komentarze

 1. Kurde nie wierze ♥ Pzdr Kamila ♥ Lovki max fest <33 !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  Kamila, więcej takich konkursów ;p <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki!
  Więcej konkursów! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :))) i więcej takich konkursów! :***

  OdpowiedzUsuń
 5. http://colorfulworldphotography19.blogspot.com/ zapraszam :*

  OdpowiedzUsuń

Subscribe