Speed Drawing | Cara Delevingne / recenzja kredek

09:59

Cześć kochani! Dam, dam, dam nagrałam dzisiaj filmik na yt! Juhu wreszcie wracam :D 
Zacznę najpierw od tego, że wypróbowałam kredki, o których pisałam w poprzedniej notce. Wiele z was twierdzi, że są one drogie, ale uwierzcie mi to jedne z tańszych jeśli chodzi o te lepsze. Powiem wam, że nie żałuję bo są cudowne, nie wycierają się, ładnie się rozmazują i nadają taki cudowny i świeży efekt obrazkowi. 

Sprawdziłam je na Luk'u z 5SOS:
Efekt naprawdę dla mnie jest świetny. Kredki są bez porównania do tamtych poprzednich.

Speed Drawing | Cara Delevingne 
(kliknij w zdjęcie, przeniesie cię do filmiku)
Co do filmiku na yt, jest to pierwsze w moim życiu Speed Drawing, czyli szybie rysowanie. Tak naprawdę filmik, który trwa niecałe 14 minut, nieodzwierciedlana mojej pracy nad obrazkiem, który trwał ponad 2 godziny, dlatego też musiałam przyśpieszyć filmik, żeby was nie zanudzić :D Nie jestem jeszcze idealna w tym co robię, dlatego musicie mi wybaczyć, pozycję kamerki, ale tak było mi po prostu najłatwiej. Brzydka pogoda i mój paskudny humor zmotywował mnie do nagrania właśnie tego filmiku, narysowałam Care (również pierwszy raz w życiu) Rysowałam trzema ołówkami: HB, 7B, 8B. Myślę, że wszystko dojrzycie jakoś w filmiku :)

Liczę na wasze komentarze i mam nadzieję, że wam się spodoba mimo wszystko! :*

https://www.youtube.com/watch?v=a3xryFfWvLE

You Might Also Like

4 komentarze

  1. jesteś świetna :))
    ~Monalisa

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialnie wyszedł ci Luke i Cara. <3 Co do Speed Drawing'u to też jest spoko ( haha, tak samo ,,przerzucam'' w ręce ołówek :D ) KC mocniutko i życzę weny :)

    OdpowiedzUsuń

Subscribe